загрузка...

Лис і Пес 2

Мультфільм Лис і Пес 2 (2006) онлайн дивитися

Лис і Пес 2

Назва: Лис і Пес 2 / The Fox and the Hound 2
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:09:00
Рік: 2006
Мова: Російська

Короткий опис: Студія Уолт Дісней зняла продвоження першої частини пригод двох нерозлучних друзів (Лис і Пес). Тод і Коппер залишилися такими ж щирими друзяками. Але, коли у Коппера з”являється шанс потрапити в круту групу співаків-собак “Співаючі бродяги”, то виявляється, що їхня дружба виглядає не такою вже й сильною.

Досить читати – пора мультик Лис і Пес 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму від студії Уолта Дісней. Мультфільм продовжить розповідь пригод двох щирих друзів – Тода і Коппера – на яких і цього разу чекає випробування їхньої дружби. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Пригодницький мультфільм Лис і пес 2 розповідає про часи, коли двоє кращих Дреза – лисеня Тод і щеня Коппер були юними створіннями і весь час потрапляли в дивно веселі ситуації. Цього разу друзі потрапляють на ярмарок, на якому готується виступати популярна собача група “Співаючі бродяги”. Однак, між членами групи відбувається сварка і виступ проходить без солістки.

Але на радість Коппера, який підспівував групі, його спів було почуто і «Співаючі бродяги» запросили його виступати разом чз групою. Радісний від такої пропозиції Коппер зовсім забуває подивитися феєрверк з Тодом, на що той сильно ображається. Нові друзі і нові можливості засліплюють Коппера, чи зможе він зберегти дружбу зі своїм найвірнішим і кращим другом?

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Лис і Пес 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Лис і Пес 2 (2006) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:143 | 0.554sec