загрузка...

Мадагаскар 2: Втеча до Африки

Мадагаскар 2: Втеча до Африки онлайн

Мадагаскар 2: Втеча до Африки

Серія: Мадагаскар
Назва: Мадагаскар 2: Втеча до Африки / Madagascar: Escape 2 Africa
Тривалість: 01:29:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: Веселий мультфільм продовжує розповідати історію пригод звірячої компанії друзів. Екзотичне життя на острові Мадагаскар повне несподіванок і небезпечних пригод, від яких герої Алекс, Марті, Глорія і Мелман швидко втомлюються. Врешті-решт, вони вирішили втекти з Мадагаскару, і спробувати повернутися в рідний зоопарк. Але доля знову чинить все на свій лад – друзі потрапляють в Африку. Тут Алекс знайшов свою родину, з якою його розлучили ще в дитинстві. Але поступово він розуміє, що життя в зоопарку зробила його зовсім не схожим на своїх родичів, що їм не дуже припало до душі. Запрошуємо дивитися мультик Мадагаскар 2: Втеча до Африки онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Поживши трохи на острові в дикій природі, леву Алексу і його друзям набридає повне небезпек і пригод життя і вони всіма помислами рвуться додому – в нью-йоркський зоопарк. У цьому їм допомагають чокнуті лемури і повернені пінгвіни. Але волею випадку вони опиняються не в Америці, а в Африці. Тут зовсім випадково лев Алекс зустрічає своїх батьків, від яких його забрали в дитинстві в зоопарк. Але він швидко розуміє, що він давно вже від них віддалився і що його рідний будинок не тут.

Протягом усього мультфільму гумор і комічні ситуації не сходять з екрану, чого варті тільки кумедні пінгвіни або старенька бабуся-стерво від якої гине вся фауна Африки. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму Мадагаскар 2 онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Мадагаскар 2: Втеча до Африки (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.31MB | MySQL:153 | 0.528sec