загрузка...

Магазин самогубств

Магазин самогубств онлайн

Магазин самогубств

Назва: Магазин самогубств / Le magasin des suicides
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Ось що ви зітхаєте? Життя важке? А у кого воно зараз легке, та й коли було легким, повітряним і прекрасним, як літнє сонечко або зефір в тарілочці? Та ніколи. У всі часи життя одне і те ж, а якщо нам воно не подобається, то винні в цьому тільки ми і ніхто інший. Адже правильно говорив Карнегі: світ такий, яким ми його бачимо.

Ось, наприклад, у цьому мультику життя всіх персонажів було сірим і похмурим, безпросвітним і абсолютно нікчемним. Тому ним ніхто не дорожив, і кожен вважав своїм обов’язком з ним в кінцевому підсумку розлучитися, вбивши себе власними руками. Мультфільм Магазин самогубств онлайн дивитися на нашому сайті.

Повний опис: Люди перебували у вічній депресії, а тому без проблем закінчували життя самогубством. На тлі загального горя процвітав сімейний магазин для самогубців, де продавалися всілякі пристосування для подібного безчинства. Сім’я, що володіє крамницею, завжди мала відмінний дохід з продажів. Так продовжувалося до тих пір, поки в цій сім’ї не народилася щаслива дитина. Хлопчик був настільки щасливим, що кожен, хто знаходився поряд з ним, теж починав радіти. А якщо всі будуть щасливі, то хто ж у такому разі стане добровільно вмирати і купувати відповідні товари в магазинчику? Мультик Магазин самогубств онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

2   1
 

Магазин самогубств (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:116 | 0.461sec