загрузка...

Меч у камені

Мультфільм Меч у камені (1963) онлайн дивитися українською

Меч у камені

Назва: Меч у камені / The Sword in the Stone
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 1963
Мова: Українська

Опис: Мультфільм «Меч у камені» – остання прижиттєва робота Волта Діснея. За основу була взята легенда про короля Артура, вірніше про те, ким він був до того, як став королем. Мультик розповідає про 11-річного хлопчика Артура, який живе в лісовій глушині і навіть не підозрює, що саме йому визначено в майбутньому стати великому королем.

Досить читати – пора мультфільм Меч у камені онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Волта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захопливу історію про  маленького хлопчика, який витягнув чарівного меча з каменю. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: В основі сюжетної лінії захопливого мультфільму лежить невідомий легенда про середньовічного англійського короля Артура, якому було передбачено зійти на престол. Частіше за все легенду прикрашають різними магічними деталями. Автори ж вирішили розповісти глядачам, яким був хлопець до того, який витягнув з каменю меча. Ми знайомимося з маленьким Артуром, який є прислугою – підносить і прибирає за господарями. Йому всього одинадцять років і він навіть не підозрює, що скоро стане законним спадкоємцем престолу. Але про це знав дехто інший – майбутній радник правителя Мерлін. Старий завчасно почав готуватись зробити з хлопця справжнього чоловіка, який зможе справитися з будь-якою трудністю. Запрошуємо дивитися Меч у камені онлайн українською на нашому сайті.

1   2   3
 

Меч у камені (1963) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.17MB | MySQL:142 | 0.525sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01461 sec