загрузка...

Меч у камені

Меч у камені онлайн

Меч у камені

Назва: Меч у камені / The Sword in the Stone
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 1963
Мова: Українська

Короткий опис: Останній мультфільм, знятий ще за життя Уолта Діснея. За основу була взята легенда про короля Артура, вірніше про те, ким він був до того як став королем. Мультфільм розповідає про 11-річного хлопчика Артура, який живе в лісовій глушині і навіть не підозрює, що саме йому визначено в майбутньому стати великому королем.

Досить читати – пора мультик Меч у камені онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Волта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захопливу історію про  маленького хлопчика, який витягнув чарівного меча з каменю. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: Музичний, комедійний мультфільм Канікули Гуфі розповідає про веселі пригоди Гуфі і його сина Максиміліана. Макс навчається у звичайній американській школі і безнайдійно закоханий в однокласницю Роксану, яка не звертає на хлопця ніякої уваги, навіть незважаючи на те, що він син знаменитого Гуфі. Наближається кінець навчального року, а попереду чекають літні канікули.

І ось нарешті Максу вдається запросити Роксану на побачення, але батько забирає його на рибалку, щоб налагодити відносини з неслухняним сином і весело провести час. Однак, спритний хлопець не збирається рибалити, а всілякими хитрими способами збирається зустрітися з дівчиною. Гуфі нічого не залишається робити, як допомогти Максу завоювати серце Роксани. І канікули Гуфі і Макса перетворюються у веселі пригоди!

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Меч у камені» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Меч у камені (1963) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:119 | 0.483sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00054 sec