загрузка...

Мері та Макс

Мері та Макс онлайн

Мері та Макс

Назва: Мері та Макс / Mary and Max
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2009
Мова: Українська
Вікові обмеження: 16+

Короткий опис: Чи можна знайти справжнього друга, пославши лист в далеку країну за адресою, випадково взятому з довідника? Таке питання маленька героїня мультфільму Мері Дінкль не задавали собі, коли писала лист про себе і своє життя і вибирала адресу, щоб підписати конверт. Восьмирічна дівчинка з Австралії просто сподівалася, що людина, якій вона написала, виявиться не такою байдужою, як її батьки, яким було зовсім не цікаво, про що думає і про що мріє цілими днями їх донька. І не таким злим, як сусідські діти, які не брали її в свої ігри і постійно сміялися над її родимкою. Яка ж була радість дівчинки, коли на лист прийшла відповідь. Запрошуємо дивитися мультик Мері та Макс онлайн на нашому сайті

Повний опис: Восьмирічна Мері Дінкль абсолютно самотня. У неї немає друзів, і вона веде нудне життя в передмісті Мельбурна, вже майже й не сподіваючись знайти друзів. Макс Хоровіц – інша самотня душа. Йому 44 роки, у нього цілий оберемок психологічних проблем, впоратися з якими не під силу психіатрам, і живе він в Нью-Йорку.

Одного разу Мері пише листа до невідомого друга по переписці, сподіваючись, що людина, яка отримає лист, стане для неї близьким. А Макс, що отримав цей лист, приходить в здивування і довгий час думає, чи варто на нього відповідати. Зрештою він вирішує спробувати щастя, і після цього між депресивним чоловіком і маленькою дівчинкою зароджується справжня дружба. В особі один одного ці двоє знаходять співрозмовника, про який давно мріяли, і довіряють один одному найпотаємніші думки, часом просять ради або діляться своїми переживаннями. Вони проносять цю дружбу через багато років і завжди готові допомогти порадою або просто підбадьорити. Що з цього вийшло? Найкраще – це увімкнути і плеєр дивитися мультфільм “Мері та Макс” онлайн українською на нашому сайті.

1    2

Мультфільм Мері та Макс (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.09MB | MySQL:138 | 0.546sec