загрузка...

Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери

Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери (2004) онлайн дивитися українською

Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери

Назва: Міккі, Дональд і Ґуфі: Три мушкетери / Mickey, Donald, Goofy: The Three Musketeers
Тривалість: 01:08:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Опис: Мультфільм «Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери» розповідає про трійцю давніх приятелів, у яких є заповітна мрія. Колись їм на допомогу прийшли мушкетери, які залишили в подарунок капелюх з автографами, тому головні герої бажають в майбутньому стати такими ж сильними і безстрашними, як їхні рятівники.

Їхнє бажання не здається таким вже нездійсненним, адже всі троє працюють прислугою в будинку Піта, капітана всіх королівських мушкетерів. Здається, варто лише обмовитися про свою мрію господареві і той посприяє її реалізації. Але не все так просто – Піт відверто насміхається над незграбними працівниками і відкрито вказує на їхні недоліки. На думку капітана, Міккі не вийшов ростом, Ґуфі занадто дурний, а Дональд не здатний на сміливі вчинки. Утім, одного чудового дня, він все-таки посвячує приятелів у мушкетери, але зовсім не з благими намірами.

Принцеса Мінні піддається замаху і звертається до Піта за надійною охороною. Вона навіть не здогадується, що саме капітан і є головним організатором замаху. У його планах – позбутися принцеси і найближчим часом зайняти трон. Само собою, Піт не горить бажанням приставляти до Мінні досвідчених і спритних охоронців, адже днями він готує її викрадення. Згадавши про невдалу трійцю друзів, він приймає рішення нашвидкуруч посвятити їх у мушкетери.

Спроба викрадення Мінні закінчується провалом, адже Ґуфі, Дональд і Міккі самовіддано захищають принцесу від чіпких лап братів Гавзе, яких найняв Піт. І тоді капітанові нічого не залишається, як розправитися з хороброю трійцею самотужки. Мультфільм Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Міккі, Дональд і Гуфі: Три мушкетери (2004) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:145 | 0.552sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00019 sec