загрузка...

Знову під Різдво

Міккі: Знову під Різдво онлайн українською дивитися

Міккі: Знову під Різдво

Назва: Міккі: Знову під Різдво / Mickey’s Twice Upon a Christmas
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:08:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: «Міккі: І знову на Різдво» – це ще один новорічний мультик від студії Уолта Діснея. Цього разу передсвяткове «попурі» з декількох казок зрежисирував Меттью О’Каллаган. Мультфільм вийшов у світ в 2004 році. Дивитися мультик варто заради того, заради чого люди зазвичай дивляться діснеївські мультики ось уже протягом 90 років: якісна анімація, знайомі і давно улюблені персонажі, зрозуміла навіть маленьким дітям мораль. Запрошуємо на перегляд Міккі: Знову під Різдво онлайн на нашому інтернет-кінотеатрі.

Повний опис: Цього разу, крім завжди присутніх Міккі, Плуто і Дональда у мультику з’явиться сам Санта-Клаус. Втім, Дональд з цього приводу, здається, не відчуває ніякої радості. Він взагалі не хоче святкувати Різдво. Що ж до Міккі і Плуто, то вже ці двоє не втратять свого шансу повеселитися – їм подобається вся ця передсвяткова метушня. У мультфільмі звучить багато новорічно-різдвяних пісень, які задають тон всьому картини. Після перегляду залишається абсолютно дитяче почуття нетерпіння перед святом.

Ви можете подивитися Міккі: І знову під Різдво онлайн українською на нашому сайті. Перегляд діснеївських різдвяних історій в переддень зимових свят може стати кращою традицією для сімей з дітьми. Барвиста анімація не залишить байдужими, як найменших глядачів, так і тих, хто вже подорослішав.

1   2
 

Міккі: Знову під Різдво (2004) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.610sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00028 sec