загрузка...

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 онлайн

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2

Назва: Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 / Cloudy with a Chance of Meatballs 2
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2013
Мова: Українська

Короткий опис: Пригоди вченого Флінта продовжуються… (Перша частина – “Мінлива хмарність, часом фрикадельки»). У новій частині гастрономічного екшену невдалому винахіднику Флінту і його команді доведеться зіткнутися з залишками їжі, які змутували і завалила місто в минулій серії. Гігантські сосиски, гамбургери, фрикадельки та інші недоїдки знайшли здатність мислити. Нова раса ГМО Cапіенс загрожує підкорити весь світ, і друзі будуть знову його рятувати. Запрошуємо подивитися мультик «Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2» онлайн на нашому сайті «Мультфільми для дітей». Продовження неймовірних, веселих та захопливих пригод кумедного вченого та його друзів продовжуються.

Повний опис: На сьогодні вчений Флінт Локвуд стає співробітником фірми «The Live Corp», що спеціалізується на очищенні острова від залишків їжі, яка, впавши з неба завдяки винаходу Флінта, лежала тепер всюди, займаючи величезні простори. Місто Поплавок, де жив учений, стало непридатним для життя після катастрофи – наймогутнішого харчового торнадо. Тому все населення Поплавця, розташованого на одному з островів Атлантичного океану, було змушене переселитися на нове місце проживання. У їх числі опинився і Флінт Локвуд.

У «The Live Corp» Флінта покликав працювати власник цієї корпорації, геніальний винахідник Честер Ві, що став для Флінта Локвуда найкращим прикладом і зразком для наслідування. Працюючи на Честера, невдалий вчений разом з іншими співробітниками компанії почав займатися розробкою передових технологій, що дозволяють позбавити весь світ від глобальних проблем.

Але ось одного разу дивакуватий учений виявив, що його колись винайдений апарат все ще діє. Але тепер він виробляє неймовірну мутовану їжу-звірів. Пироги-мутанти, живі солоні овочі, величезні сосиски, шрімпанзе і такоділи, що з’явилися на світ завдяки роботі диво-машини, становлять велику небезпеку для всього населення. Їжа знаходить розум і, швидко поширюючись, загрожує людству можливим поневоленням ГМО. Перед Флінтом Локвудом і його однодумцями стоїть складне завдання не допустити розповсюдження мутантів і захистити населення планети. Запрошуємо дивитися мультик Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2 (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Коментарів: 8 “Мінлива хмарність, часом фрикадельки 2”

 1. НастЮха_ says:

  Обожаю этот мультик… *IN LOVE* 😀 😛 =) 8) 😉

 2. володя says:

  A!!!Такодил!Термоядерний!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =-O =-O =-O =-O *HELP* *HELP* *HELP* 😐 :-/

 3. Loki Odinson says:

  Плохое качество..лучше подождать нормального качества мульт %) *SORRY* *UNKNOWN*

 4. Den says:

  Я один зауважив на те що вся ця корпорація live чимось схожа на Apple а оцей дідуган – засновник на Стіва Джобса. Помоєму,щось тут є.

 5. Илья says:

  Я сагласэн с локи одисонам лутше пайти в кинатятр ну так мульт нэ чьо приятна сматрэть с пивком *DRINK* хатя мнэ толька 9 но савэтаю пасматрэть мульт миня ета прикалола шемпанзе стив шемпанзде стившемпандзе стив!!!!мульт *OK* будит над чэм паржать *CRAZY*

 6. саша says:

  8) 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 😉 :-! %) *CRAZY* ]:-> *KISSED* *OK* >:o *HELP* *MACHO* *HELP* @= @= O=) ооррпп

 7. настя says:

  мультик клас O=)
  тільки українською мовою дуже тихо 🙁

 8. Марта says:

  Крутий мультик, *THUMBS UP* я б сказала навыть дуже РЖАЧНИЙ *LOL*
  Сам задум цього мульта цикавий.

Написати коментар

WordPress: 20.77MB | MySQL:118 | 0.472sec