загрузка...

Мінлива хмарність, часом фрикадельки

Мінлива хмарність, часом фрикадельки онлайн

Мінлива хмарність, часом фрикадельки

Назва: Мінлива хмарність, часом фрикадельки / Cloudy with a Chance of Meatballs
Тривалість: 01:30:00
Випуск: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: У сюжеті комедійного мультфільму з дуже веселою і незвичайною назвою –  “Мінлива хмарність, часом фрикадельки” молодий вчений Флінт Локвуд мріє винайти щось унікальне, що зробить жителів його рідного міста щасливими. Довгий час винаходи Флінта були не зовсім вдалі – засіб від облисіння давав занадто велику волохатість, а літаюча машина летіла тільки вниз, але одного разу.

Досить читати – пора мультик Мінлива хмарність, часом фрикадельки онлайн вмикати. Дивися улюблені мультики на порталі Мультфільми для дітей.

Повний опис: Одного разу, економічна криза поглинув все місто, жителі стали харчуватися лише сардинами так, як витрачати зайві гроші на іншу їжу просто не могли собі дозволити. І саме в цей момент, успіх обернувся обличчям до Флінту. Він творить диво апарат, який генерує воду в їжу. Так мешканці міста стали дуже щасливі, адже їжа падала з неба в необмеженій кількості. Однак, вчений не підозрював, що апарат зможе набути власний розум, а так само, що спагетті можуть стати причиною сильного урагану

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Мінлива хмарність, часом фрикадельки» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.485sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00047 sec