загрузка...

Містер Пібоді і Шерман

Містер Пібоді і Шерман онлайн

Містер Пібоді і Шерман

Назва: Містер Пібоді і Шерман / Mr. Peabody & Sherman
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: Геніальний, найрозумніший у світі пес Містер Пібоді і його вихованець, хлопчик Шерман – на шляху до захоплюючиx пригод. Мультик розповідає про те, як ці два персонажі рятують світ від лиходіїв, подорожуючи в часі. Герої повинні діяти швидко і без зволікання після того, як Шерман використав машину часу без дозволу і моменти історії починають змінюватися. Запрошуємо подивитися мультик «Містер Пібоді і Шерман» онлайн на нашому сайті “Мультфільми“. Веселі пригоди Пібоді і Шермана уже чекають на тебе.

Повний опис: У сюжеті цього мультфільму мова піде про бізнесмена, якого звуть містер Пібоді . Ця персона дуже різнобічна. Містер Пібоді працює як бізнесмен, винахідник, вчений, гурман. Також Пібоді є дворазовим Олімпійським чемпіоном і нобелівським лауреатом – це два досягнення, якими він дуже сильно пишається.

Ви вже напевно подумали про те, що це дуже успішна людина, але це не так, бо містер Пібоді це дуже успішний пес. Найголовніше винаходи пса це машина Веїбек, за допомогою цієї машини, Пібоді і його прийомний син Шерман можуть переміщатися у часі. Отож, приходьте дивитися мультик Містер Пібоді і Шерман онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Містер Пібоді і Шерман (2014) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Містер Пібоді і Шерман”

  1. Пригоди мистера пибоди и шермана says:

    Мистер пибоди – умний пёс и талантлив. Шерман – оболденний мальчик и послушний син. пени – Любит приключение и феерверк.всё ето возможние но..в продолжении я еще зделал их новава друга. Ето – Огненний кристалл. Огненнний кристалл – очень смелий,горячий,терпеливий,сильний,веселий,добрий,лучший друг. *THUMBS UP* Удачи =)

Написати коментар

WordPress: 21.1MB | MySQL:140 | 0.485sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00044 sec