загрузка...

Монстр у Парижі

Монстр у Парижі онлайн

Монстр у Парижі

Назва: Монстр у Парижі / Un monstre à Paris
Тривалість: 01:30:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Французький повнометражний мультфільм від творця “Підводна братва” і продюсера Люка Бессона (“Артур і Мініпути“), події якого відбуваються в Парижі в 1910 році. Жахливий монстр, що нагадує гігантську комаху, наганяє страх на всю Францію. Сором’язливий кіномеханік і невтомний винахідник починають полювання на нього. У цій гонитві вони знайомляться із зіркою кабаре, божевільним ученим і його розумною мавпочкою і, нарешті, самим монстром, який виявляється зовсім не страшним. Тепер невинне, як блоха, чудовисько шукає у своїх нових друзів захисту від шкідливого начальника міської поліції. Запрошуємо дивитися мультик Монстр у Парижі онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Дії мультфільму Монстр у Парижі відбуваються на початку ХХ століття. Доля звела найкращого посильного Парижа Рауля з невдалим казанова Емілем, співачкою кабаре Люсі і відмінним співаком Френком. Разом їм належить пережити безліч самих неймовірних пригод. Але повернімося до початку. Зовсім випадково опинившись у лабораторії якогось божевільного вченого, Рауль та Еміль розбивають баночки з невідомим вмістом, в результаті чого на світ з’явилося щось жахливе.

Вулицями Парижа розгулює страшне чудовисько, що нагадує гігантського жука, жителі прирекли його монстром, а місцева поліція відкрила на нього полювання. Однак, монстр Френк не такий вже страшний, він має гарний голос і чудово співає, але як переконати в цьому все місто і поліцію? Веселий, музичний мультфільм сподобається всім любителям цікавих і веселих пригод героїв, а також гарних пісень і якісної, яскравої графіки. Запрошуємо на перегляд мультику Монстр у Парижі онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Монстр у Парижі (2011) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.43MB | MySQL:98 | 0.452sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00047 sec