загрузка...

Монстри проти чужих

Монстри проти чужих онлайн

Монстри проти чужих

Назва: Монстри проти чужих / Monsters vs Aliens
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: У день весілля Сюзан Мерфі, в неї подає метеорит, повний рідини з космосу. У результаті вона почала рости, і її зріст досяг п’ятнадцяти метрів. Стурбовані появою монстра, не втрачаючи часу, військові ловлять Сюзан, і везуть її на секретну базу. Там дають їй нове ім’я – Гігантика, і закривають з іншими монстрами, такими як: доктор наук Тарган, геніальний вчений з головою комахи, риболюдиною по імені  Відсутня Ланка та іншими. Але при нападі на землю інопланетного робота, президент відправляє цю команду на порятунок світу від загибелі. Команда з мутантів є єдиним шляхом до виживання людства. Запрошуємо дивитися мультик Монстри проти чужих онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У сюжеті комедійного мультфільму “Монстри проти прибульців” в жительку Каліфорнії Сьюзен Мерфі потрапляє метеорит. Вона вижила, але метеорит містив всяке космічне сміття, що призвело до постійного зростання Сьюзен. Дівчина виросла до п’ятнадцяти метрів у висоту. Так Сьюзен опинилася на ряду з монстрами, що населяють планету, а військові, стурбовані габаритами і можливостями дівчини, відразу ж відвезли її в секретну лабораторію для дослідів.

Там Сьюзен знайомиться з такими кумедними монстрами, як: стометровим Комахозавром, желеподібною масою Б.О., Бом, якого неможливо вбити, найстарішим еволюційним видом риболюдини по кличці Відсутня Ланка і геніальним професором, комахоподібним Тарганом. У цей час на Землю прибуває інопланетянин, закритий від небезпеки в тілі величезного робота, якого практично неможливо знищити. Людство в паніці, а президент вирішує відправити команду монстрів для боротьби з інопланетянином і порятунку Землі від загибелі. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Монстри проти чужих» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Монстри проти чужих (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.43MB | MySQL:98 | 0.730sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00062 sec