загрузка...

Морська бригада

Морська бригада онлайн

Морська бригада

Назва: Морська бригада / SeeFood
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2011
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про двох акул – Папі і Джуліус. Пап, що відноситься до рідкісного виду бамбукових акул, одного разу знаходить ікру, з якої має ось-ось з’явитися на світ потомство нових акул. Але браконьєри знаходять ікру і забирають її собі. Пап намагається зробити все можливе для того, щоб врятувати дітей. Якраз в цей час розумний восьминіг Пауль винаходить машину, у якій риби можуть виходити на сушу. Тут-то і починаються справжні пригоди. Запрошуємо дивитися мультик Морська бригада онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Сюжет пригодницького мультфільму Морська бригада розповідає про підводний світ, в якому дві акули, одна з яких рідкісного бамбукового виду, намагаються врятувати своїх побратимів від жорстоких браконьєрів. Нерозлучні друзі – велика, добра акула Джуліус і маленька акула Пап, вирушають в небезпечну подорож, щоб відшукати і врятувати майбутнє потомство бамбукових акул. Все почалося з того, що Пап знайшов ікринки, з яких скоро повинні з’явиться на світ дитинчата акул, але люди-браконьєри виловлюють ікру, а це означає загибель потомства.

Пап всіма силами намагається врятувати дітей, для цього він навіть готовий вирушити в невідомий і таємничий світ на суші. Завдяки новій розробки восьминіга-винахідника Пауля, Пап разом з кращим другом Джуліусом може подорожувати землею. Попереду морську бригаду чекають неймовірні пригоди! Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Морська бригада» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (2: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 33.43MB | MySQL:120 | 0.356sec

MAXCACHE: 0.88MB/0.00034 sec