загрузка...

Мулан 2

Мулан 2 онлайн

Мулан 2

Назва: Мулан 2 / Mulan ІІ
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:19:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: У барвистому світі “Уолт Дісней” ніколи не забувають старих друзів! Найзнаменитіша мультиплікаційна студія планети з радістю запрошує вас у нову захопливу подорож з уже знайомими вам героями – відважною китайською дівчиною-воїном Мулан і її вірним другом Лі Шанем. Цього разу їм, хоробрим переможцям монгольських орд, належить найвідповідальніша місія в житті… весілля. Але, перш ніж Мулан і Лі Шань одружаться, вони повинні подбати і про чуже щастя, доставивши трьох китайських принцес їх нареченим. Легке завдання? Не дуже, якщо вам “допомагає” найлегковажніший дракон у світі – Мушу, а підступні монголи вже затівають нові злі плани.

Досить читати – пора мультик Мулан 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість продовження про хоробру китайську дівчинку, її нареченого та їх веселого товариша-дракончика Мушу. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм є продовженням першої частини (Мулан  знаменитого діснеївського мультфільму 1998 року. Китай знову в небезпеці – насувається ворожа армія. Імператор знаходить вихід зі сформованої ситуації – він вирішує укласти союз з сусідньою державою, видавши заміж за синів місцевого правителя трьох своїх дочок. Супроводжувати принцес до женихів доручено Мулан, її нареченому Лі Шену і трьом їх друзям – солдатам. Однак принцеси познайомившись близько з солдатами, вже не так хочуть їхати до своїм суджених. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Мулан 2» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Мулан 2 (2004) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.527sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00025 sec