загрузка...

Мулан

Мулан онлайн українською

Мулан

Назва: Мулан / Mulan
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:28:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм заснований на китайській легенді про Мулан. Войовниче плем’я гунів нападає на Китай і всіх чоловіків закликають у діючу армію. Однак в родині Мулан чоловіків не було і тоді вона вночі потай від рідних, переодягнувшись в чоловічий одяг, сама їде воювати з ворогами батьківщини. Але обман стає явним і їй забороняють перебувати в армії. Незважаючи на це, вона розкриває змову гунів і рятує імперію. Потім вона виходить заміж за свого воєначальника.

Досить читати – пора мультик Мулан онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість про хоробру китайську дівчинку та її веселого товариша-дракончика. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: У сюжеті мультфільму Мулан лежить історія прекрасної, сильної дівчини, яка не побоялася захищати свій народ від ворогів. У великий Китай вторгаються кочівники гуни, що призводить до війни. На вимогу імператора на війну повинні відправиться всі чоловіки, крім старих.

Але у тендітної дівчини Мулан немає братів, а батько вже старий для битв. Вона вирішується відстояти честь сім’ї і вирушити в армію, переодягнувшись в чоловіка. Мулан бере з собою маленького дракончика Мушу, який нагадує їй про дім. Б’ючись, як відважний воїн, не гірше за чоловіків, вона намагається приховати правду, але одного разу, таємне стане явним. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Мулан» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Мулан (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:145 | 0.550sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00032 sec