загрузка...

Мураха Антц

Мураха Антц

Мураха Антц

Назва: Мураха Антц / AntZ
Тривалість: 01:20:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Життя у великому мурашнику поділена на дві території. На одній проживають мурахи-робочі, а на іншій – мурахи-солдати. Робочі мурахи працюють цілими днями не покладаючи рук, а солдати покликані битися з термітами, якими командує генерал Мендібал. Так справи йшли завжди. І нікому ніколи не спадало на думку, що справи можуть бути якось інакше, ніж зараз. Тільки мурашку по імені Антц, який працює на будівництві тунелю, відвідала ця думка.

Одного разу в бар таємно приходить мурашина принцеса, яка знайомиться з робочим мурахою. Він відразу ж в неї закохується, і щоб ще раз з нею побачитися, міняється місцями зі своїм другом мурахою-воїном, не підозрюючи, чим загрожує така підміна. Запрошуємо дивитися мультик Мураха Антц онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Маленький мудрий мураха Антц твердо впевнений, що життя його протікає не так, як потрібно. Важко уявити, яка була б розв’язка в цій історії, якби не щасливий випадок, який звів його з Балу – мурашиною принцесою. Антц закохався в неї і умовив свого друга мурашку-солдата дозволити йому стати замість нього до ладу на військовому
параді, щоб побачити принцесу.

Однак нешкідливий вчинок обертається серйозною проблемою. Антц разом з іншими солдатами вирушають в бій з термітами. Взявши участь в жорстоких мурашиних війнах і забравши Балу, маленький Антц вирішує знайти Інсектопії – містичний рай для комах. Але йому хоче перешкодити злий генерал Мендібл, спраглий знищити всю колонію мурах. Однак нашого трудягу голими руками не візьмеш. Антц визнаний всіма справжнім мурашиним героєм, тому що разом зі своїми друзями він витяг з біди рідний мурашник. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Мураха Антц» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Мураха Антц (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.41MB | MySQL:98 | 0.448sec