загрузка...

Ніч перед Різдвом

Ніч перед Різдвом онлайн

Ніч перед Різдвом

Назва: Ніч перед Різдвом / Ночь перед Рождеством
Категорія: Новорічний, Радянський
Тривалість: 00:46:00
Студія: Союзмультфільм
Рік: 1951
Мова: Українська

Короткий опис: Представляємо твої увазі екранізацію новорічного твору М.В. Гоголя “Ночь перед Рождеством”. Сюжет казки буде цікавим і дітям, і дорослим. Так що запрошуємо кожного на онлайн перегляд новорічного радянського мультика Ніч перед Різдвом на нашому сайті.

Повний опис: У мультфільмі розповідається про те, як простий коваль Вакула, який в селі вважався першим красенем, шалено закоханий в прекрасну дівчину – Оксану. Але донька багатого козака Чуба, хоч і приймає залицяння коваля, але взаємністю не відповідає. Підсміюючись над закоханим юнаком, норовиста красуня кожен раз придумує йому нові завдання. І ось в ніч перед Різдвом вона пообіцяла Вакулі, що вийде за нього заміж тільки тоді, коли він дістане їй черевички, які носить сама імператриця.

Засмучений коваль збирається вирушати в Петербург до цариці, щоб просити її подарувати йому черевички. Випадково він ловить чорта, що викрав місяць, і верхи на ньому відправляється в палац. Зачарувавши велику імператрицю і отримавши від неї черевички, Вакула повертається в рідну Диканьку, де по ньому тужить примхлива Оксана, яка розуміє, що ніякі черевички і ніякі подвиги їй не потрібні. Головне, щоб коханий коваль був поруч. Прекрасний мультфільм Ніч перед Рідзвом онлайн українською дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Ніч перед Різдвом (1951) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.38MB | MySQL:156 | 0.539sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00095 sec