загрузка...

Нові пригоди Стіча

Мультфільм Нові пригоди Стіча (2003) онлайн дивитися

Нові пригоди Стіча

Назва: Нові пригоди Стіча / Stitch! The Movie
Категорія: Дісней, Ліло та Стіч
Тривалість: 01:00:00
Випуск: 2003
Мова: Російська

Короткий опис: «Нові пригоди Стіча» – це продовження історії про маленького безпосереднього інопланетянина Стіча і його земнлї подружки Ліло. Всі, хто дивився мультфільм Ліло та Стіч, ймовірно, пам’ятають про те, що Стіч на своїй планеті був Експериментом 626. Він і сам може задати жару нашій затишній планеті. Тільки уявіть собі, що станеться, коли всі 626 попередніх «експериментів» теж заглянуть на Землю. Досить читати – пора мультик Нові пригоди Стіча онлайн вмикати! Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: У попередньому епізоді інопланетянин Стіч оселився в родині Ліло разом зі своїм другом винахідником Джамбо. Придивившись покраще до нашої планети, Джамбо вирішує, що вона – відповідне місце для побратимів Стіча. Він відправляє їх на Землю, не підозрюючи, що злий капітан Ганта зробить усе можливе, щоб перешкодити цьому. Як і перший епізод мультфільму, «Нові пригоди Стіча» відрізняються живими діалогами та по-справжньому смішними жартами. Продумані образи персонажів порадують вимогливого глядача. Наприклад, Експеримент 221 стане причиною неймовірного шторму, а передостанній шістсот двадцять п’ятий вміє готувати найсмачніші бутерброди на світі. У «Нових пригодах Стіча» немає «героїв для кількості», незважаючи на те, що кількість-то якраз і значна 🙂

Цікавий сімейний мультик варто дивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Нові пригоди Стіча» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Нові пригоди Стіча (2003) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:145 | 0.547sec