загрузка...

Оггі повертається

Оггі повертається постер

Оггі повертається

Назва: Оггі повертається / Oggy et les cafards
Тривалість: 01:25:00
Рік: 2013

Короткий опис: З давніх часів триває небачений, жорстокий бій. Дві ворожі сили стикаються в цій нещадній битві. Битві, про яку ми навіть і не підозрюємо! Це справжня битва титанів, боротьба, яка триває вже цілі століття. Але це не боротьба Добра зі Злом, як би ви могли подумати. Це – битва Оггі з тарганами! Надихнувшись мультсеріалом «Оггі і таргани», творці мультика «Оггі повертається» пропонують свою версію подій.

Повний опис: Дії веселого, барвистого мультфільму починаються в доісторичні часи, а потім переносяться в кам’яний вік, середні віки і навіть в далеке майбутнє. Простий добрий кіт Оггі мріє про спокійне життя і тихий відпочинок, але про це він може лише мріяти. Його спокій порушують маленькі і дуже шкідливі сусіди – непосидючі таргани, які раз у раз переводять Оггі своїми капостями і витівками. Щоб зловити шкідливих тарганів і нарешті відпочити в своє задоволення, кіт Оггі змушений вдаватися до своєї фантазії і з кожним разом придумувати все нові хитрощі. Але хитрі таргани весь час примудряються вислизнути, що призводить до нескінченної грі в “кішки-мишки”. Запрошуємо увімкнути і плеєр дивитися мультфільм “Оггі повертається” онлайн на нашому сайті.

1   2
 

Оггі повертається (2013) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Оггі повертається”

  1. Богдан Скоринович says:

    Мультик клас ! Його любив дивитись з детинства але тепер класна якість і сепер пес (для мене найкращий герой)ю Раджу подивитися

Написати коментар

WordPress: 20.74MB | MySQL:118 | 0.446sec