загрузка...

Осмозіс Джонс

Осмозіс Джонс онлайн

Осмозіс Джонс

Назва: Осмозіс Джонс / Osmosis Jones
Тривалість: 01:35:00
Рік: 2001
Мова: Українська

Короткий опис: У центрі уваги похмурий ненажера, який випадково проковтнув лиходійський мультяшний вірус на ім’я Трекс. І ось глибоко в нетрях організму, який постає перед нами в образі галасливого жвавого міста, носиться крутий поліцейський Осмозіс Джонс з напарником Дріксом-таблеткою. Саме вони будуть рятувати організм головного героя від можливих неприємних ускладнень. Початківцям медикам і біологам дивитися обов’язково.

Повний опис: Зоонаглядач одного з містечок Френк дуже неуважно ставиться до свого організму. Годує його сумнівними продуктами, та ще й немитими руками. І не підозрює він, що його організм – це ціле «місто».  Там є і свій уряд, і свої жителі,  і своя внутрішня поліція. І своїми необдуманими діями він, як господар «міста Френк», не дуже-то допомагає його мешканцям жити добре і щасливо.

Жителі міста всіма силами захищають його від зовнішніх агресорів. Одним з таких непримиренних борців з різного роду інфекціями є поліцейський лейкоцит Осмозіс Джонс. Але ось звідкись оголошується особливий злочинець Трікс, який хоче погубити всіх у місті. Цей Трікс потрапив в організм Френка за його ж недолугості. І тепер він, сам того не підозрюючи, перебуває у смертельній небезпеці. Підступний вірус під виглядом легкої застуди запустив механізм найстрашнішої хвороби, що загрожує знищити Френка. І тільки наш герой Осмозіс і його новий напарник Дрікс, присланий до нього для підсилення, зможуть врятувати нещасного. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Осмозіс Джонс» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 5.00)
Loading ... Loading ...

загрузка...

Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.63MB | MySQL:97 | 0.433sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00041 sec