загрузка...

Паранорман

Паранорман онлайн українською

Паранорман

Назва: Паранорман / ParaNorman
Тривалість: 01:32:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Новий анімаційний фільм з використанням лялькової 3D мультиплікації Паранорман, або Як приручити зомбі дивитися онлайн українською мовою можна тепер на нашому порталі. Прем’єра фільму в Україні відбулася в серпні 2012 року. Слоган фільму «Ти ніколи не станеш героєм, якщо будеш нормальним», і він цілком відображає зміст мультфільму. Запрошуємо дивитися мультик Паранорман онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Звичайний хлопчик Норман Бебкок, що живе в тихому провінційному містечку, несподівано відкриває в собі незвичайні здібності. Виявляється, він може бачити померлих людей, тобто привидів, і навіть розмовляти з ними. Норман не відразу розуміє, що тільки він вміє це робити,  і що інші люди нічого не бачать. Можливо, ця його особливість так і залишилася б незатребуваною, якби одного разу Норман не зустрів привида, який повідам йому якусь таємницю.

На спокійному з вигляду рідному містечку Нормана лежить якесь моторошне старовинне прокляття, і зняти його може тільки хлопчик, бо він один може бачити всяку нечисть і розмовляти з нею. І хоча спочатку Норман не сприйняв це все серйозно, з часом довелося-таки рятувати рідне місто від жахливих істот.

Можна було б назвати мультик фільмом жахів через купу страшних монстрів, але вони ж викликають нестримний сміх. Скоріше це пародія на американські фільми жахів з привидами, зомбі та іншою нечистю. Та й кожна фраза з діалогів з гумором, так що цей мультфільм скоріше відмінна комедія з елементами пародії і містики. Монстрики настільки прикольні, що дивитися на них – одне задоволення. А якість мультиплікації взагалі вище всяких похвал. Приходьте дивитися мультфільм Паранорман онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Насолоджуйтесь переглядом
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.4MB | MySQL:94 | 0.406sec