загрузка...

Переможець

Переможець онлайн

Переможець

Назва: Переможець / Everyone’s Hero
Тривалість: 01:24:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Історія про хлопця Янкі Ірвінга і його друзів, які, намагаючись втілити в життя свою мрію, вирушили в подорож з Нью-Йорка до Чикаго. У дорозі вони потрапляють в різні смішні та складні ситуації. Але дружба пустотливого хлопчика Янкі Ірвінга і його друзів — м’яча-жартівника Скрю й біти Дорогуши — допомагають у найскладніших моментах на шляху до перемоги. Запрошуємо дивитися мультик Переможець онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Янкі Ірвінг, як і будь-який американець, обожнює бейсбол і у вільний час грає в улюблену гру у дворі. Але, на жаль, Янкі не сильний в бейсболі, за що хлопці відмовляються з ним грати. Одного разу, в руки Янкі потрапляє бейсбольна біта легендарного гравця його улюбленої команди.

Щоб повернути биту кумиру, Янкі Ірвінг вирішує вирушити з Нью-Йорка в Чикаго, а по дорозі хлопчина потрапляє в найнеймовірніші пригоди. Разом з Янкі подорожує його улюблений м’яч-жартівник Скрю, тому самотньо йому не буде. Разом друзі, зарядившись оптимізмом, здійснюють захоплюючу подорож і навіть приводять улюблену спортивну команду до перемоги. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Переможець» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Переможець (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.43MB | MySQL:98 | 1.108sec

MAXCACHE: 0.38MB/0.00046 sec