загрузка...

Підводна братва

Підводна братва онлайн

Підводна братва

Назва: Підводна братва / Shark Tale
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2004
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм розповідає про підводний світ і його мешканців. Син акули-мафіозі Дона Ліно знайдений мертвим у ході полювання, а на місці злочину свідки бачили маленьку рибку Оскара. Усе життя Оскар мріяв бути сильним і знаменитим, і ось йому випав прекрасний шанс скористатися чужою славою і він проголошує себе вбивцею акули. Але дуже скоро Оскар розуміє, чим це все може для нього обернутися. Запрошуємо дивитися мультик Підводна братва онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У кожній сім’ї є той, хто дуже сильно відрізняється від своїх родичів, тому стає об”єктом пильної уваги родичів. Так і герой пригодницького мультфільму Підводна братва – біла акула Ленні, м’яко кажучи, не вписується в свою сім’ю кровожерливих хижаків, оскільки він є вегетаріанцем. М’який добродушний Ленні приховує від батька – боса мафії – свою сутність і абсолютно не хоче очолювати сімейний бізнес після несподіваної загибелі брата.

Ця смерть привела до справжнього переполоху в підводному світі, а також допомогла прославитися і розбагатіти звичайному працівникові мийки китів мальку Оскару, який став єдиним свідком події і привласнив собі чужу славу. Волею долі Ленні і Оскар стають друзями і допомагають один одному набути впевненості в собі, стати сильнішими. Правда, спроби друзів вирішити проблеми один одного призводять до низки курйозних і захопливих пригод. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Підводна братва» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Підводна братва (2004) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.72MB | MySQL:116 | 0.487sec