загрузка...

Пінокіо

Пінокіо онлайн

Пінокіо

Назва: Піноккіо / Pinocchio
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:28:00
Рік: 1940
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм «Піноккіо» розповість Вам про блакитнe фе., оживлену ляльку-маріонетку. Але жива лялька стане людиною лише тоді, коли проявить свою сміливість і доброту в хороших справах. Неймовірні пригоди очікують на довгоносого непосиду і його товариша цвіркуна. На шляху їм трапиться злий лялькар Стромболі, вони побувають на оманливому Острові задоволень, на якому з неслухняних дітей роблять ослів і продають. Їм навіть доведеться побувати в череві величезного кита, який з’їв майстра Джепетто – батька Піноккіо.

Досить читати – пора мультик Піноккіо онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класичної анімації від студії Дісней. Цей повнометражний мультик розповість історію пригод юної оживленої ляльки-маріонетки та її товариша цвіпкуна. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Мультфільм Піноккіо – це другий повнометражний мультфільм від студії Уолта Діснея. Сюжет оповідає про унікального хлопчика, який був дерев’яною лялькою-маріонеткою, але добра фея оживила його, давши можливість насолоджуватися людським життям. Правда, для того, щоб стати справжнім хлопчиком, Піноккіо повинен пройти якісь випробування, проявити хоробрість і чесність. Фея нагородила його незвичайною властивістю: коли він брехав – його ніс збільшувався в розмірах.

Піноккіо жив у свого батька майстра Джепотто, ходив до школи і був дуже непосидючим, за що і поплатився. Він повірив злому лялькареві Стромболі і вирушив на Острів задоволень, куди злодій заманював дітей, щоб перетворити їх на ослів для продажу. На пошуки зниклого Піноккіо віирушає його батько Джепотто і цвіркун Джиміні Крикет, разом вони потрапляють у неймовірні пригоди. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Пінокіо» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   Пінокіо дивитись онлайн   2
 

Мультфільм Пінокіо (1940) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.574sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00024 sec