загрузка...

Пірати! Банда невдах

Пірати! Банда невдах онлайн

Пірати! Банда невдах

Назва: Пірати! Банда невдах / The Pirates! Band of Misfits
Тривалість: 01:28:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Анімаційний фільм від Sony Pictures Animation і Aardman Animations був створений з використанням лялькової мультиплікації. Основою мультика стала книга письменника Гідеона Дефо. Мультик з захопливим сюжетом перенесе глядачів на піратський корабель, щоб вони змогли подивитися, як живе справжня піратська команда. Запрошуємо дивитися мультик Пірати! Банда невдах онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Пірати – це люди, які вічно мандрують морями. Вони грабують заради грошей, а потім витрачають їх на нескінченні розваги і чергові подорожі. Але пірати з цієї історії відрізняються від інших морських розбійників тим, що будь-яка справа, за яку вони беруться, закінчується повною невдачею. Головний герой мульта – бородатий Капітан Піратів, безмежний ентузіазму і спраги пригод, якого вистачило б і на десятьох.

На чолі своєї вірної команди головорізів, Капітан борознить морські простори у пошуках торгових суден і мріє обійти своїх вічних суперників – відчайдушну піратку Ліз «Шаблю» і капітана Блек Белламі. Щоб здійснити цю мрію, він вирушає в небезпечне плавання, яке лежить через береги легендарного Кривавого острова і приводить піратів в вікторіанський Лондон, де вони познайомляться з молодим ученим на ім’я Чарльз Дарвін і його промовистим мавпою Містером Бобо. Команді доведеться пережити безліч пригод, адже за піратами вже оголосили полювання найлютіші вороги, які бажають знищити всю команду на чолі з їх капітаном.

Пригодницький сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Пірати! Банда невдах» українською мовою.

1 2 3

Насолоджуйтесь переглядом

загрузка...

Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (5: 4.80)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 32.86MB | MySQL:114 | 0.387sec