загрузка...

Пісня моря

Пісня моря постер

Пісня моря

Назва: Пісня моря / Song of the Sea
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2014
Мова: Українська

Короткий опис: Історія заснована на ірландській легенді про Селкі, народ тюленів, який живе в морі. Мультик розповідає про останню з роду Селкі – Сірша та її брата Бена, які вирушають в епічну подорож, щоб врятувати чарівний світ і відкрити таємниці свого минулого.

Переслідувані відьмою-совою і безліччю стародавніх міфічних істот, герої мультфільму вирушають у гонку з часом, щоб спробувати пробудити сили Сірша і зберегти світ духів від зникнення. Запрошуємо на онлайн перегляд мультфільму Пісня моря онлайн на нашому сайті.

Повний опис: В основу мультфільму покладена давня легенда ірландських і шотландських народів, згідно з якою з давніх часів існують унікальні істоти Селкі, здатні перетворюватися з тюленів у людей. Завдяки чарівній шкурі вони можуть існувати в морі, а знявши її вибиратися на сушу в людській подобі.

У сім’ї Селкі і звичайної земної людини народився блакитноокий і світловолосий хлопчик Бен, схожий на батька. Через пару років у Бена з’явилася сестричка Сірша, яка не тільки схожа на матір-красуню, але і виявилася справжньою Селкі.
Правда до шести років дівчинка так і не почала розмовляти, але її постійно тягне до моря. Одного разу Сірша знаходить чарівну шкуру, що залишилася від мами, і вирушає в море. Однак потяг до морської безодні викликає страх у батька, бабусі і Бена, які вирішують покинути морське узбережжя і переїхати жити в місто. Але і в місті Бен і Сірша знаходять собі пригоди. Цікавий та захопливий сімейний мультик Пісня моря онлайн українською дивитися на онлайн-кінотеатрі.

 

Пісня моря (2014) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

1 коментар “Пісня моря”

  1. Wladyslaw says:

    Дуже класний і атмосферний. Всім рекомендую. Один з кращих мультфільмів з усіх, що я бачив.

Написати коментар

WordPress: 20.97MB | MySQL:128 | 0.500sec