загрузка...

Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію

Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію онлайн

Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію

Назва: Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію / Return to Never Land
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:10:00
Рік: 2002
Мова: Російська

Короткий опис: Дія другої частини відбуваєтсья в Лoндоні під час Другої світової війни. Злий капітан Хук викрадає 12-річну дівчинку Джeйн. Рятувати її поспішає Пітер Пен. “Неверленд” – це місце, де люди ніколи не дорослішають. І нехай із часу першого відвідування цієї країни минуло багато років тут мало що змінилося.

Одна тільки Венді покинула Неверленд. Вона стала дорослою, і в неї з’явилося двоє малюків, яким вона розповідає казки про країну свого дитинства. Але 12-річна Джейн рано подорослішала у світі, де йде війна, і ніяк не хоче повірити в цю казкову країну. Лиходій Хук не забув крихітку Венді і він хоче повернути її в Неверленд, але помилково викрадає її племінницю Джейн. Вона потрібна йому в якості приманки для захоплення Пітера Пена.

Досить читати – пора мультик Пітер Пен 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней. Цей повнометражний мультику розповість історію пригод незвичайного хлопчика на ім”я Пітер Пен. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Венді подорослішала, вона вже виховує своїх дітей. Наніч вона зазвичай читає їм повчальні казки про хлопчика, який ні за що на світі не хотів ставати дорослим. Цього хлопчину звуть Пітер Пен. Дванадцятирічна Джейн все ж ніяк не бажає вірити в його історію.

Саме недовіра дівчинки сприяє підступним планам Капітана Крюка. Пітер Пен і його помічники Втрачені Хлопчики і фея Тінкер Белл намагаються допомогти Джейн звільнитися з пастки лиходія. Але вона зовсім не хоче вірити в чарівний світ, а значить, не може літати, тому єдино можливий шлях її повернення додому закрито.

Більше того, її заперечення існування фей може погубити Тінкер Белл. Пітер відчайдушно намагається переконати дівчинку в правдивість його слів і в тому, що, якщо вона довіритися маленьким невидимим оку друзям, шлях до порятунку буде відкритий, а Капітан Крюк отримає по заслугах. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Пітер Пен 2: Повернення в Нетландію (2002) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:148 | 0.844sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01535 sec