загрузка...

Південний Парк: Більший, довший, необрізаний

Південний Парк: Більший, довший, необрізаний онлайн українською

Південний Парк: Більший, довший, необрізаний

Назва: Південний Парк: Більший, довший, необрізаний / South Park: Bigger, Longer & Uncut
Тривалість: 01:21:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм «Південний Парк: Більший, довший, необрізаний» був випущений в 1999 році в США. Мультик створений на основі добре відомого всьому світу мультсеріалі «Південний парк». Головними героями стали все ті ж дуже лайливі школярі з містечка Сауз Парк. На лопців чекають пригоди, які вони з гідністю мають подолати. Запрошуємо дивитися повнометражний мультик Південний Парк: Більший, довший, необрізаний онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Головними героями мультфільму є маленькі діти, які ходять в перший клас. Стен, Кайл, Кенні і Картман завжди потрапляють у якісь жахливі ситуації, провокуючи дорослих навколо себе.

Цього разу хлопці вирішили проникнути в кінотеатр свого міста, де показують художній фільм для дорослих. Афіша кінострічки з цікавою і захопливою назвою «Полум’яні дупи» просто гіпнотизує їх. Звісно таке кіно не для школярів, тому хлопців туди ніхто не пустить. Проте наші герої так просто не здадуться.

Компанія друзів обманом проникають на кінопоказ. На екрані стрибають і веселяться гумористи Теренс і Філіп, які спілкуються тільки лайкою. Така поведінка і такі круті слова наскільки сподобалися школярам-розбишакам, що ті по закінченню показу тільки те й роблять, що лаються направо й наліво при кожній нагоді.

Така поведінка хлопців не може радувати дорослих у містчечку Сауз Парк. Тому вони починають боротьбу проти джерела лайки – Теренса і Філіпа. Це призводить до неочікуваних наслідків. Запрошуємо дивитися мультфільм Південний Парк: Більший, довший, необрізаний онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Південний Парк: Більший, довший, необрізаний (1999) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.15MB | MySQL:136 | 0.593sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01471 sec