загрузка...

Планета 51

Планета 51 онлайн

Планета 51

Назва: Планета 51 / Planet 51
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Головний герой цього мультфільму є американський астронавт, якого відправляють у космос досліджувати далеку планету. Чак сідає на цій планеті і виявляє, що на ній живуть інопланетяни – зелені чоловічки, вони так як і люди мають собак, живуть у схожих будинках. Дивно і те, що вони поводяться як і люди – домогосподарки печуть пироги, а чоловіки на вихідні готують барбекю на задніх двориках. Але як з’ясувалося вони бояться інопланетян, і наш головний герой скоріше намагається відлетіти з планети зелених чоловічків, але це виходить з труднощами. Запрошуємо дивитися мультик Планета 51 онлайн на нашому сайті.

Повний опис: У сюжеті фантастичного, комедійного мультфільму Планета 51 американський астронавт капітан Чак Бейкер вирушає в космічну подорож з дослідження далекої планети. Він висаджується на безлюдній планеті 51, ​​схожою з Землею, але виявляє на ній жителів у вигляді зелених чоловічків. Дивно те, що ці прибульці дуже нагадують земне суспільство, вони живуть в таких же будинках з газонами і собаками на задньому дворі, домогосподарки печуть пироги, а батьки сімейств по вихідних влаштовують барбекю.

Тільки ці зелені чоловічки найбільше бояться вторгнення інопланетян, таких, як астронавт Чак, який представляє для населення жахливу небезпеку. Єдиний вихід це скоріше полетіти з планети 51, ​​але зробити це не так вже просто. Чак сильно відрізняється від усього зеленого населення та ще й космічний корабель перебувати чорт знає де. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Планета 51» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Планета 51 (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.41MB | MySQL:98 | 0.422sec