загрузка...

Покахонтас 2

Покахонтас 2 постер

Покахонтас 2

Назва: Покахонтас 2 / Pocahontas II: Journey to a New World
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:13:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Після смерті Джона Смітта Покахонтас разом зі своїм другом єнотом вирушає в довгий шлях через океан, щоб добратися до Лондона. Її мета – укласти мир між двома землями, але правитель Реткліф спробує перешкодити Покахонтас всякою ціною, ніщо не зупинить його в бажанні обмовити принцесу. Головній героїні доведеться пройти тернистий шлях підступів, щоб домогтися свого.

Досить читати – пора мультик Покахонтас 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що продовжить розповідати про долю індіанської дівчини Покахонтас. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Отже, дочка індіанського вождя отримує страшна звістка – її коханий Джон Сміт загинув. Тим часом дівчина повинна вирушити в Лондон, щоб там поховати свою любов і встановити мир між двома ворогуючими народами, двома різними землями. Але на шляху у принцеси стає підступний правитель Реткліфф, він хоче оволодіти Джеймстауном (колонією в Чесапікській затоці). Реткліфф діє за правилом – на війні всі засоби хороші, а тому його бажання зіпсувати життя Покахонтас не має меж. Принцесу чекають нові випробування і нове кохання. Хто стане обранцем Покахонтес і чи впорається мужня красуня з гарячим серцем, з тим, що на неї чекає? Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Покахонтас 2» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатр.

1   2
 

Мультфільм Покахонтас 2 (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 1.054sec