загрузка...

Покахонтас

Покахонтас онлайн українською дивитися постер

Покахонтас

Назва: Покагонтес / Pocahontas
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:21:00
Випуск: 1995
Мова: Українська

Короткий опис: Романтичний мультфільм про доньку індіанського вождя, благородну дівчину Покахонтас, що безтурботно жила в повній гармонії з природою. Одного разу з далекої Європи до американського берега приплив великий корабель із загадковими блідолицими людьми, які шукали в Новому Світі золото. Капітан Джон Сміт свій скарб дійсно знайшов – це Покахонтас! Вони покохали один одного, неначе Ромео і Джульєтту. Але на їх шляху до щастя постала ворожнеча білих людей та індіанців.

Досить читати – пора мультик Покахонтас онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, що розповість про прекрасну історію кохання між білим чоловіком Джоном Смітом та індіанкою Покахонтас. Знаходь та дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми.

Повний опис: Мультфільм Покагонтес розповідає дивовижну історію кохання відважної індіанської дівчини і блідолицього європейця. Пакахонтас молода, красива, вольова дочка вождя племені індіанців, які живуть на незайманих землях Америки. Плем’я живе в гармонії з природою, займається рибальством і полюванням, але одного разу їх спокій порушують прибулі на їхні землі блідолиці шукачі золота.

На великому кораблі вони прибули з далекої Європи в пошуках багатства, але капітан корабля знайшов своє багатство, він покохав Покахонтас. Вони закохалися з першого погляду тієї самої першої зустрічі на березі водоспаду, але їх коханню належить пройти багато випробувань, а найголовніше – це ворожнеча між рідним племенем Покахонтас і прибулими чужинцями.

Мультфільм Покахонтас був удостоєний премії Оскар і премії Греммі за музичний супровід, а його сюжет заснований на реальній історії, яка відбулася у XVII столітті на території Америки, якраз у часи англійських завоювань території Північної Америки. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Покахонтас» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Мультфільм Покахонтас (1995) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.21MB | MySQL:145 | 0.852sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00031 sec