загрузка...

Попелюшка 2: Мрії збуваються

Попелюшка 2 дивитися онлайн

Попелюшка 2: Мрії збуваються

Назва: Попелюшка 2: Мрії збуваються / Cinderella 2: Dreams Come True
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:13:00
Рік: 2002
Мова: Українська

Короткий опис: Усі знають, що скaзкa про Попелюшку зaкінчилась тим, що вона приміряла кришталеву туфельку і вийшла заміж за прекрасного принцa.

Але це оманлива думка! Ну, ні! Казка тільки починається! Уолт Дісней запрошує дітей та дорослих на захопливу і веселу подорож чарівним світом принцеси Попелюшки. Вас чекають три абсолютно нові історії, яких не знайти в книгах: про перші дні Попелюшки в палаці, про мишеня Жака, що умовило Фею зробити його людиною, і про те, як зла і капризна сестра Попелюшки Анастасія навчилася посміхатися і любити. Чари тривають!

Досить читати – пора мультик Попелюшка 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд продовження легендарного мультика студії Волта Дісней. Цей повнометражний розповість невідомі ще подробиці з життя Попелюшки. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми.

Повний опис: У казці Шарля Перро все закінчується веселим весіллям Попелюшки і прекрасного принца. Але історія з кришталевою туфелькою знайшла своє продовження в новій казці про життя принцеси. Адже стільки цікавих змін сталося в житті після грандіозного весілля. Палацове життя сильно вплинула на Попелюшку і її старі друзі дуже стурбовані. Вони не звикли бачити свою подругу в такому вигляді. І тепер війна з котом вже не так важлива. Їм потрібно, щоб Попелюшка знайшла себе в новому житті і знову навчилася усміхатися. А разом з нею почали посміхатися і інші жителі казкової країни. Про це та багато іншого, а головне про добро і взаємодопомогу розповість ця чудова казка.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Мультфільм Попелюшка 2: Мрії збуваються онлайн дивитися українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Попелюшка 2: Мрії збуваються (2002) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.899sec