загрузка...

Попелюшка 3: Лиховісні чари

Мультфільм Попелюшка 3: Лиховісні чари онлайн дивитися

Попелюшка 3: Лиховісні чари

Назва: Попелюшка 3: Лиховісні чари / Cinderella 3: A Twist in Time
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:14:00
Рік: 2007
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний анімаційний фільм, продовження фільмів “Попелюшка” і “Попелюшка 2: Мрії збуваються“. Зла мачуха викликає заклинання, яке знищує все що зробила Хрещена фея. Все, що вона створила (плаття, коні і карета), все за допомогою чого Попелюшка потрапила на бал діє тепер на користь мачухи і її дочкам. Тепер, коли чари зникли, чи буде у казки щасливий кінець? Що робитиме Попелюшка?

Досить читати – пора мультик Попелюшка 3 онлайн дивитися, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд продовження легендарного мультика студії Уолта Дісней. Цей повнометражний розповість альтернативну історію пригод Попелюшки. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми.

Повний опис: Чудові подарунки, з любов’ю створені Хрещеною, знищила зла мачуха. Викликані заклинання звернули все на користь її дочок. І у Попелюшки не залишилося ні сукні, ні коней, ні карети. Бал існує тільки в пам’яті Попелюшки. І що вона тепер зробить, коли чари зникли? Чи зможе вона знайти щастя? І що її чекає попереду?

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Мультфільм Попелюшка 3 онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Попелюшка 3: Лиховісні чари (2007) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:147 | 0.668sec