загрузка...

Попелюшка

Попелюшка онлайн українською

Попелюшка

Назва: Попелюшка / Cinderella
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:14:00
Рік: 1950
Мова: Українська

Короткий опис: Улюблений мультфільм всіх дівчаток «Попелюшка» оповідає про диво, що сталося з маленькою дівчинкою. Вона жила в будинку у мачухи, яка змушувала її робити найважчу роботу. Одного разу мачуха вирушила зі своїми доньками на бал до принца, а Попелюшку не пустила. Завдяки своїй доброті Попелюшка отримала допомогу від хрещеної Феї і потрапила на бал, де в неї закохався прекрасний принц. Миттєво зникнувши з балу, Попелюшка загубила туфельку, за якою принц і знайде її.

Досить читати – пора мультик Попелюшка онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики 1950 року студії Уолта Дісней. Цей повнометражний мультику розповість захопливу історію про чарівну дівчину на ім’я Попелюшка, історію, яка так подобається дівчатам усіх часів і народів. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Ця давня історія, що сталася з бідною дівчинкою на ім’я Попелюшка, описана Шарлем Перро і братами Грімм, дарує кожній людині, не дивлячись на її вік, надію в існування казки, про яку мрієш. За сюжетом мультфільму гарна, добра Попелюшка живе в будинку свого батька, але постійно терпить приниження від злої мачухи і її двох заздрісних і розбещених дочок. З ранку і до пізньої ночі Попелюшка виконує найважчі доручення своєї мачухи.

Одного разу, в королівстві оголошують про пишний бал, на який запрошені всі сім’ї. Мачуха з дочками доручає Попелюшку пошити для них красиві сукні, а бідній дівчині залишається тільки мріяти про те, щоб потрапити на бал. На допомогу Попелюшці приходить Добра фея, яка дарує їй гарне плаття і надзвичайно гарні кришталеві черевички. Але головною умовою є те, що Попелюшці необхідно покинути бал до 12 години ночі. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн українською «Попелюшка» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Мультфільм Попелюшка (1950) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:144 | 1.092sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00030 sec