загрузка...

Посіпаки

Посіпаки онлайн українською постер

Посіпаки

Серія: Нікчемний Я
Назва: Посіпаки / Minions
Тривалість: 01:31:00
Рік: 2015
Мова: Українська
Завантажити: .avi (2.04 GB, torrent, Ukr)

Короткий опис: Посіпаки – милі жовті істоти, які відрізняються своєю тупістю. Для них дуже важливо знайти злого господаря і служити йому, правда обраний посіпаками господар може про це навіть і не знати. Як свідчить історія, посіпаки живуть на планеті Земля набагато довше за людей і найбільш злісні королі, диктатори були знайомі з посіпаками. Причина розставання була лише одна – ніхто не міг витримати цих маленьких, тупих, жовтих створінь. Запрошуємо дивитися мультик Посіпаки онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Колись вони існували просто як одноклітинні організмами жовтого кольору на самому дні моря, а по мірі еволюціонували, тримаючись за всяких різних хижаків, у підсумку стали створіннями у яких всього одна мета в житті – допомагати здійснювати свої божевільні ідеї злим геніям. Але от біда – всі відомі лиходії вимерли. І всі лиходії за прикрим збігом обставин померли з їхньої вини: Тринанозавр Рекс, Чінгісхан, Дракула – у їх смертях винні посіпаки. Тому вони вирішуються відійти від справ і стати простими відлюдниками в далекому місці під назвою Антарктида.

У підсумку головні герої впадають в повну депресію. Але одного разу наймужніший з них – Кевін – бере з собою двох друзів Стюарта і Боба, щоб все-таки знайти лиходія. І такого вони зустрічають! Точніше – таку. Скарлет Оверкілл з міста Нью-Йорк, модна і амбітна злочинниця хоче стати першою дівчиною супер-лиходієм на планеті. Але їй допомагає тільки її чоловік, Герб, у той час як всі посіпаки готові служити їй. За своєю старою традицією жовті створіння навколо себе створюють лише хаос, так що у Скарлетт, мабуть, мало що вийде. Запрошуємо подивитися мультик Посіпаки онлайн українською та скачать торрент на нашому інтернет-кінотеатрі.

Насолоджуйтесь переглядом


Скачати Посіпаки українською торрент: .avi (2.04 GB, torrent, Ukr)

загрузка...


Інші мультики


Ви можете Залишити коментар
WordPress: 20.86MB | MySQL:111 | 0.435sec

MAXCACHE: 0.39MB/0.00047 sec