загрузка...

Пригоди Десперо

Пригоди Десперо онлайн

Пригоди Десперо

Назва: Пригоди Десперо / The Tale of Despereaux
Тривалість: 01:34:00
Рік: 2008
Мова: Українська

Короткий опис: А ви ще можете повірити в те, що залишилися казки про дружбу, добро і справедливість? Хоробре мишеня, улюблене заняття якого – читати книги, щур, який постійно плете різні інтриги і проста капловухе сільське дівчисько. Усі ці герої дуже тісно пов’язані зі справжньою принцесою.

Мультфільм розповість про хоробрість, доблесть і умінні прощати. Для дітей це справжня казка, та й дорослим, хоч і ненадовго, але нагадає безтурботне дитинство. Подібні розповіді мами і бабусі перед сном читають своїм малюкам, і діти ототожнюють себе саме з такими героями як хоробрий Десперо. Цей мультфільм вічний – на усі часи, адже ці прості цінності завжди були основою людяності. Запрошуємо дивитися мультик Пригоди Десперо онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм переносить глядача в казкове королівство Дор, де крім людей повним життям живуть щури та миші. У них є свої будинки, дорослі працюють, діти навчаються в школах, вони існують в своєму окремому світі, зі своїми проблемами і радощами. Одного разу, в мишачій сім’ї народжується незвичайне мишеня, якого називають Десперо. Малюк володіє дуже великими вухами, а також відрізняється від своїх родичів тим, що не боїться нічого й нікого навколо, навіть самого страшного ворога – кота.

Десперо росте дуже допитливим і хоробрим, саме ці якості спонукають його переживати різні незвичайні пригоди. Так, маленьке, відважне мишеня заводить дружбу з дочкою короля, знайомиться з вихованим джентльменом щуром на ім’я Роскуро, з яким належить побувати в непростих ситуаціях. Цікавий та захопливий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Пригоди Десперо» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Пригоди Десперо (2008) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.71MB | MySQL:116 | 0.453sec