загрузка...

Пригоди Фліка

Пригоди Фліка

Пригоди Фліка

Назва: Пригоди Фліка / A Bug’s Life
Категорія: Дісней, Піксар
Тривалість: 01:35:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Працьовиті мешканці мурашиного острова круглий рік збирають урожай, але кожне літо зграя гігантської сарани прилітає здалеку, щоб забрати дорогоцінні запаси. Крихітний народ не зможе поодинці справитися з величезними комахами, особливо коли кожного разу їм заважає невдаха Флік. Тоді винахідливий недотепа сам вирішує зібрати команду-воїнів. І вже незабаром герой повертається з новими друзями, які повинні допомогти його родичам. Ніхто не знає, що ця весела компанія зовсім не відважні воїни. Запрошуємо дивитися мультик Пригоди Фліка онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Відомо, що мурашки дуже працьовиті комахи, вони постійно працюють і добувають їжу на благо всього мурашника. Саме про ці дивовижних, миролюбних комах піде мова в пригодницькому мультфільмі Пригоди Фліка. Дивакуватий фантазер-винахідник Флік живе на острові в колонії мурах і збирає врожай, як і всі мурашки, в період закінчення сезону. Але на колонію мурашок стали відбуватися напади банди сарани, яка забирала у трудівників майже всю зібрану їжу.

Так мурашкам доводилося віддавати данину банді грабіжників, щоб ті не руйнували їх звичне життя. Одного разу, мураха Флік абсолютно випадково впустив у воду всю зібрану їжу, за що сарана збільшила данину в два рази. Флік вирішив боротися проти бандитів, але жителі колонії порахували його ідеї абсурдними і прогнали його. Йому залишається слідувати своєму планові, а саме вирушити у велике місто комах, щоб знайти жуків для захисту колонії від сарани. Так починаються справжні пригоди Фліка. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Пригоди Фліка» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Пригоди Фліка (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.22MB | MySQL:147 | 1.461sec