загрузка...

Приготування і Початок

Приготування і Початок онлайн

Приготування і Початок

Назва: Приготування і Початок / Prep & Landing
Категорія: Короткометражний, Новорічний, Дісней
Тривалість: 21 хв.
Рік: 2009
Мовау: Українська

Короткий опис: Що з вами відбувається? Вам хочеться чогось незвичайного, чарівного, може навіть надприродного? Можливо, ви сумуєте за новорічним переполохом і різдвяними чудесам? Все з вами ясно, діагноз поставлений і лікування призначено. Приходьте подивитися мультик Приготування і Початок онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Напередодні Різдва, а у ельфа Уейна нові проблеми і черговий головний біль – його старий напарник отримав підвищення, а йому підсунули молодого, та чого вже там, зовсім «зеленого» помічника Ленні. Воно б може й нічого страшного, але на плечах старини Вейна велика відповідальність – адже потрібно не тільки приготуватися до Різдва, але й не вдарити обличчям в бруд перед елітним підрозділом ельфів, приїзд яких очікується.

Вейн і Ленні доведеться вдвох віддуватися і в черговий раз рятувати Різдво. Адже хто, як не вони? На щастя, мужні напарники рішучі і не дадуть людям, в тому числі і найменшим любителям Різдва і подарунків розчаруватися в цьому світлому святі. Плюс до всього у них є чудовий соратник – ельф-викрадач Ноел. А вже з цим швидким хлопцем вони то зроблять все можливе в ім’я святого Різдва. Але не забувайте, завжди є ті, хто хоче завадити настанню різдвяних чудес, вони не дрімають і постараються зіпсувати довгоочікуваний момент. Запрошуємо дивитися мультфільм Приготування і Початок онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Новорічні мультики

загрузка…

Насолоджуйтесь переглядом


Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (3: 5.00)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.51MB | MySQL:115 | 0.280sec