загрузка...

Пригоди Вінні Пуха (1977)

Пригоди Вінні Пуха (1977) онлайн дивитися

Пригоди Вінні Пуха (1977)

Назва: Пригоди Вінні Пуха / The Many Adventures of Winnie the Pooh
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:14:00
Рік: 1977
Мова: Російська

Короткий опис: «Пригоди Вінні Пуха» – це справжній політ фантазії американських режисерів.  Мультик показує нам, що значить бути справжнім другом своєму товаришеві, вміти любити, прощати і цінувати наше прекрасне життя. Дуже щира і по-справжньому душевна казка чекає на вас. Привабливий ласун Вінні Пух, сором’язливий, трохи полохливий, але дуже милий П’ятачок,  безжурний Тигра, Кролик і багато інших чекають вас.

Досить читати – пора мультик Пригоди Вінні Пуха онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Уолта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захоплюючу історію пригод, мабуть,найвідомішого ведмедика у світі – Вінні Пуха та його товаришів. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: Веселий дитячий мультфільм Пригоди Вінні Пуха, знятий за мотивами повістей і віршів англійського письменника Алана Олександра Мілна, знайомить глядача з одним з найпопулярніших персонажів 20 століття – плюшевим ведмедиком на ім’я Вінні Пух. Він наївний, добрий і скромний ведмідь, обожнює складати вірші і їсти мед. Пух трохи неуважний і забудькуватий, але іноді його відвідують чудові ідеї.

Разом зі своїми друзями: поросям П’ятачком, осликом Іа, Тигрою, кенгурятком Кенгою, Кроликом і Совою, він живе у великому лісі. Але одного разу Вінні Пух знайомиться з цікавим хлопчиком Крістофером Робіном, який швидко стає йому добрим другом. Так починаються веселі пригоди Вінні Пуха та його друзів, яким прийдеться не раз перевірити на міцність свою дружбу. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Пригоди Вінні Пуха» на нашому інтернет-кінотеатрі.

 1   2
 

Пригоди Вінні Пуха (1977) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.532sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.01426 sec