загрузка...

Ральф-руйнівник

Ральф-руйнівник (2012) онлайн українською дивитися

Ральф-руйнівник

Назва: Ральф-руйнівник / Wreck-It Ralph
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:41:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик від студії Дизней розповідає історію про простого хлопця, який хотів скинути з себе дурну славу. Але в ігровому світі, де він живе, про нього склався стереотип поганого хлопця. Головний герой має намір за будь-яку ціну змінити уявлення про себе. Для цього йому треба здійснити подвиг. Тепер лишилося обрати відеогру, у якій можна здійснити цей подвиг. Запрошуємо дивитися мультик Ральф-руйнівник онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Ральф – відомий лиходій з аркадной комп’ютерної восьмибітної відеоігри, руйнівник. Він тридцять років день у день виконував свою роботу, але не отримував за неї визнання. І тому втомився. Він, звичайно, відвідав заняття лиходіїв, де його намагався втішити навіть зомбі, порадила б робити все з любов’ю. Але Ральф твердо вирішив, він не буде більше залишатися в тіні майстра на всі руки Фелікса. Всі лаври завжди діставалися Феліксу, який вчасно з’являється, щоб «впоратися» із ситуацією, і Ральфу теж захотілося стати хорошим.

І ось вокзал, звідки відправляються поїзди по всім ігровим напрямками. І Ральф тепер поїде подорожувати по аркадним іграм всіх жанрів і шукати своє щастя. Вірніше, шукати можливість довести всім, що він теж герой. І йому на шляху зустрінуться персонажі найрізноманітніших ігор: холоднокровний сержант Калхун з гри Hero’s Duty, що оберігає планету від нашестя інопланетян, солодка на вигляд, але з гострим, як бритва, язичком Сластьона фон Дю. Вона персонаж гоночного симулятора Sugar Rush, але несподівано її участь опиняється під загрозою. Але ж є Ральф! Ось вона, можливість довести, що ти герой. І Ральф нею скористається, він покаже всім, що вміє не тільки руйнувати.

Цікавий, веселий сімейний мультфільм варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Ральф-руйнівник» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Ральф-руйнівник (2012) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:149 | 0.983sec