загрузка...

Ральф-руйнівник

Ральф-руйнівник онлайн

Ральф-руйнівник

Назва: Ральф-руйнівник / Wreck-It Ralph
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:41:00
Рік: 2012
Мова: Українська

Короткий опис: Мультик від Дісней розповідає історію про простого хлопця, який хотів скинути з себе дурну славу. Але в ігровому світі, де він живе, про нього склався стереотип поганого хлопця. Головний герой має намір будь за що змінити уявлення про себе. Для цього йому треба здійснити подвиг. Запрошуємо дивитися мультик Ральф-руйнівник онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Ральф – відомий лиходій з аркадной комп’ютерної восьмибітної відеоігри, руйнівник. Він тридцять років день у день виконував свою роботу, але не отримував за неї визнання. І тому втомився. Він, звичайно, відвідав заняття лиходіїв, де його намагався втішити навіть зомбі, порадила б робити все з любов’ю. Але Ральф твердо вирішив, він не буде більше залишатися в тіні майстра на всі руки Фелікса. Всі лаври завжди діставалися Феліксу, який вчасно з’являється, щоб «впоратися» із ситуацією, і Ральфу теж захотілося стати хорошим.

І ось вокзал, звідки відправляються поїзди по всім ігровим напрямками. І Ральф тепер поїде подорожувати по аркадним іграм всіх жанрів і шукати своє щастя. Вірніше, шукати можливість довести всім, що він теж герой. І йому на шляху зустрінуться персонажі найрізноманітніших ігор: холоднокровний сержант Калхун з гри Hero’s Duty, що оберігає планету від нашестя інопланетян, солодка на вигляд, але з гострим, як бритва, язичком Сластьона фон Дю. Вона персонаж гоночного симулятора Sugar Rush, але несподівано її участь опиняється під загрозою. Але ж є Ральф! Ось вона, можливість довести, що ти герой. І Ральф нею скористається, він покаже всім, що вміє не тільки руйнувати.

Цікавий, веселий сімейний мультфільм варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим… Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Ральф-руйнівник» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3

загрузка…

Насолоджуйтесь переглядом


Не для менеТак собіМожна й кращеДобреНайкращий мультик (28: 4.68)
Loading ... Loading ...


Інші мультики


Вы можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.52MB | MySQL:115 | 0.286sec

MAXCACHE: 0.41MB/0.00060 sec