загрузка...

Рапунцель: Заплутана історія

Рапунцель: Заплутана історія онлайн українською

Рапунцель: Заплутана історія

Назва: Рапунцель: Заплутана історія / Tangled
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:35:00
Випуск: 2010
Мова: Українська

Короткий опис: Мультфільм від студії “Дісней” розповість про пригоди прекрасної золотокосої принцеси Рапунцель. Вона сидить в заперті у вежі і чекає на порятунок. Рятує її хлопець Флінн, який і потрапляє у пригоди разом із принцесою та іншими героями – бравим конем-шукачем Максимусом, ручним хамелеоном та іншими. Цікава, весела історія з традиційними для студії піснями. Запрошуємо дивитися мультик Рапунцель: Заплутана історія онлайн на нашому сайті. Дивись улюблене на сайті Дитячі мультфільми онлайн.

Повний опис: Сюжет мультика починається з того, як носиться по світу розбійник Флінн і зачаровує всіх своєю чарівністю. Він красивий, удачливий і любить побалакати. Але ось одного разу занесло його в ліс, у  якому для притулку він знайшов вежу. Але не знав він, що на нього там чекає, а чекала на нього там прекрасна дівиця Рапунцель. Ось тільки чекала вона його не для того, щоб приголубити й поцілувати, а чекала вона його як своє спасіння з ув’язнення в цій самій вежі. Загалом, наші герої незабаром опиняються на волі, де на них чекають веселі пригоди.

Черговий прекрасний мультфільм від студії Волт Дісней, до речі, цей мультфільм став п’ятидесятою мультиплікаційною картиною  цієї знаменитої студії. Що ж ми отримали цього разу? Красиві персонажі залишають винятково позитивні враження. Дуже цікавий і оригінальний сюжет повний сенсу. Яскрава та й динамічна анімація мультика радує візуальне сприйняття, а шикарний музичний фон доповнює зорові ефекти. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму «Рапунцель: Заплутана історія» онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1 2 3
 

Рапунцель: Заплутана історія (2010) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:147 | 0.566sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00023 sec