загрузка...

Різдво з Білосніжкою

Різдво з Білосніжкою онлайн

Різдво з Білосніжкою

Назва: Різдво з Білосніжкою / A Snow White Christmas
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:46:00
Рік: 1980
Мова: Російська

Короткий опис: Білосніжка – культова героїня, оповіді про яку не припиняються й донині. Ну, що ж, мабуть, доля у неї така – бути вічно актуальною. Історії про Білосніжку, напевно, ніколи не зникнуть з книжкових сторінок і телеекранів. Воно й на краще – навіщо забувати настільки ніжне і прекрасне творіння, яке так багато чому нас вчить? Не будемо забувати, нізащо. Запрошуємо дивитися Різдво з Білосніжкою онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм створювали американські мультиплікатори у 1980 році. Його режисером є Кей Райт. Мульт весело-комедійний, тому не варто сумувати через долу Білосніжки, яку зазвичай гноблять всякого року Злі Мачухи.

Отже, скоро Різдво, а тому в королівстві весело і жваво. Улюблена дочка короля і королеви по імені Білосніжка вирішує зайнятися підготовкою до свята. Їй захотілося зробити щось екстраординарне, тому принцеса здогадалася переобладнати старий похмурий замок, який стоїть на не менш похмурій темній горі, і зробити з нього прекрасний Різдвяний палац.

Правда, Білосніжка зовсім не знала, що в замку мешкає її псевдобабуся – мачуха її мами, яка, зрозуміло, любові до Білосніжки не плекала. Відьма розгнівалася і заморозила все королівство. Красуня не впала духом, а вирушила за допомогою до таємничих семи Велетнів. Мультфільм Різдво з Білосніжкою онлайн дивитися на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Різдво з Білосніжкою (1980) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:145 | 0.615sec