загрузка...

Різдвяна історія

Мультфільм Різдвяна історія онлайн дивитися українською

Різдвяна історія

Назва: Різдвяна історія / A Christmas Carol
Категорія: Новорічний, Дісней
Тривалість: 01:36:00
Рік: 2009
Мова: Українська

Короткий опис: Цей чудовий мультик розповідає різдвяну історію скнари, якого ще світ не бачив, на ім’я Скрудж. Стариган все своє життя присвятив накопиченню грошових запасів. Для Скруджа відсутні будь-які авторитети, окрім грошей. Все інше для нього в цьому житті чуже, навіть різдвяні свята. Але саме ніч напередодні різдва змусить старого багача Скруджа переглянути ставлення до свого життя. Чи зможе головний герой за допомогою духів минулого, теперішнього і майбутнього очиститися та змінитися? Відповідь дізанєшся, увімкнувши мультик Різдвяна історія онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Ебенезер Скрудж, старий скнара і скупердяй, витратив усе своє життя на накопичення непомірного капіталу. Через свою жадібність і пристрасті до грошей Скрудж розлучився зі своєю дружиною. Тепер він є керуючим великої компанії. Однак люди, що працюють на нього, голодують, бо начальник не хоче платити їм пристойні гроші. Так би і тривало далі.

Але одного разу, напередодні Різдва, Скруджу з’явилися три привиди – Привид Справжнього Різдва, Привид Минулого Різдва, і Примара Різдва Майбутнього. Вони прийшли для того, щоб Скрудж зміг сам дати оцінку свого життя. З цією метою вони показують йому те, що відбувалося раніше, відбувається зараз, а так само те, що трапиться, якщо він не змінить погляди на життя. Побачити весь життєвий шлях Скруджа, а так само рішення, прийняте ним після дивного візиту ефірних друзів.

Різдвяна історія є досить вдалою екранізацією повісті під назвою Різдвяна пісня, написаної всесвітньо відомим письменником Чарльзом Діккенсом. Роберт Земекіс, будучи режисером даного творіння, повністю перевершив усі очікування своїх шанувальників, і в 2009 році світ побачив цей шедевр мультиплікації. Графіка, яка змусить повністю відчути себе на місці героїв, приголомшливе звуковий супровід, доброзичлива і загадкова атмосфера Різдва, а так само добре продумані герої, кожен з яких відрізняється індивідуальним характером і поглядами на життя, зроблять перегляд вкрай цікавим і захопливим. Якщо ви вирішили всією родиною подивитися мультик Різдвяна історія, то можете бути впевнені, що вечір буде прожитий недарма. Запрошуємо дивитися мультфільм Різдвяна історія онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2

Новорічні мультфільми онлайн

Мультфільм Різдвяна історія (2009) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.28MB | MySQL:147 | 0.555sec