загрузка...

Різдвяна казка

Мультфільм Різдвяна казка (2001) онлайн дивитися українською

Різдвяна казка

Назва: Різдвяна казка / Christmas Carol: The Movie
Категорія: Новорічний
Тривалість: 01:17:00
Рік: 2001
Мова: Українська

Короткий опис: Різдво – це чарівний час, коли можуть відбутися справжні дива. Саме про це і піде мова в мультиплікаційному фільмі «Різдвяна казка». Історію розповідає миша, яку звуть Габріель. Вона давно живе в Бостоні і багато побачила на своєму віку. Зокрема, Габріель може розповісти безліч різдвяних історій. На цей раз миша розповість по-справжньому особливу історію. Запрошуємо дивитися Різдвяна казка онлайн на ресурсі Дитячі мультфільми. Досить читати — пора мультик вмикати!

Повний опис: Головним героєм її історії виступає нудний, жадібний і не в міру буркотливий городянин. Звуть його Ебенезер Скрудж. Ця людина володіє боргової конторою. Він дуже жадібний, настільки, що готовий у різдвяне свято забрати іграшку у маленької дитини.

Щоб змінити його життя, змусити замислитися про свої дії, до нього в різдвяну ніч прибувають три примари. Зрозуміло, це примари Скруджа в минулому, сьогоденні і примара майбутнього. Після тривалої подорожі, під час якої скнарі показали всі найщасливіші моменти його життя і всі помилки, Скрудж змінює своє ставлення до свого життя і до людей. А щоби зануритися у чарівний світ Різдва тобі потрібно увімкнути мультик Різдвяна казка онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Різдвяна казка (2001) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.26MB | MySQL:145 | 0.531sec