загрузка...

Різдвяна ялинка

Різдвяна ялинка онлайн

Різдвяна ялинка

Назва: Різдвяна ялинка / O’ Christmas Tree
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:48:00
Рік: 1999
Мова: Українська

Короткий опис: Запрошуємо тебе на перегляд цікавого новорічного мультика, що вийшов у світ 1999 року. Хоча мультфільм і був знятий ще у 20-му столітті, проте це не заважає йому бути гідним перегляду не тільки глядача дитячого віку, а й старшого покоління. Адже такі мультфільми завжди несуть більше добра, теплоти, гарної моралі, що на сьогоднішній день неабияк важливо для дітлахів. У центрі сюжету ялинка, яка хоче прикрасити чийсь будинок. Запрошуємо дивитися Різдвяна ялинка онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Події розгортаються перед самим Різдвом. Головною героїнею цієї історії є маленька ялинка. Що зазвичай відбувається в казковому лісі в переддень Різдва? Весела передсвяткова метушня та очікування самого казкового свята. У всіх гарний настрій, але тільки не у маленької ялиночки. Їй дуже самотньо і смуток опановує її. Адже її головна мрія всього життя, схоже, знову не збудеться. Про що ж так мріє маленька ялинка? А бажання її дуже просте – вона хоче стати справжньою різдвяною ялинкою. Як же тепер бути?

На допомогу приходять її кращі друзі: Білочка, Ведмедик і дідусь Лускунчик. А коли їм вирішив допомогти сам Санта-Клаус, то, здається, вже немає нічого неможливого. Чи вдасться їм усім разом здійснити потаємну мрію маленької ялинки? Мультфільм Різдвяна ялинка онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Різдвяна ялинка (1999) онлайн українською




загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:145 | 0.548sec

MAXCACHE: 0.4MB/0.00022 sec