загрузка...

Різдвяний вечір Бастера і Чонсі

Різдвяний вечір Бастера і Чонсі онлайн

Різдвяний вечір Бастера і Чонсі

Назва: Різдвяний вечір Бастера і Чонсі / Buster & Chauncey’s Silent Night
Категорія: Новорічний
Тривалість: 00:47:00
Рік: 1998
Мова: Українська

Короткий опис: Повнометражний мультиплікаційний фільм Різдвяний вечір Бастера і Чонсі являє собою один з найбільш яскравих моментів взаємовигідної та продуктивної співпраці майстрів анімації США і Канади. Мультфільм вийшов на екрани в 1998 році, і буквально відразу став популярним. Красива графіка, святкова атмосфера, що панує в мультфільмі, і звичайно ж дивовижна музика, перенесуть своїх глядачів у чарівний, казковий світ, де кожній мрії судилося стати дійсністю. Приходьте дивитися Різдвяний вечір Бастера і Чонсі онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Мультфільм починається з того, що в одному маленькому магазині завелися два друга-мишеняти. Звали друзів Бастер і Чонсі, і вони просто не уявляли свого життя без музики. До того ж вони вважали себе досить непоганими музикантами. Мишенята мріють виступити на одному відомому масштабному концерті перед королевою, щоб заробити багато грошей.

З цією метою вони без кінця відточують свою майстерність прямо в магазині, незважаючи на численних покупців. Звісно, власниця магазину, втім, як і її злобний кіт по імені Теббі, аніскільки не поділяє захоплення мишей-музикантів, і цей дует періодично приносить безліч неприємностей. Але коли на кону стоїть твоє світле майбутнє, у яке ти віриш без всяких сумнівів, то навколо починають відбуватися незрозумілі та дивні речі. Запрошуємо дивитися мультик Різдвяний вечір Бастера і Чонсі онлайн українською на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Різдвяний вечір Бастера і Чонсі (1998) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.24MB | MySQL:144 | 0.519sec