загрузка...

Робін Гуд

Мультфільм Робін Гуд (1973) онлайн дивитися

Робін Гуд

Назва: Робін Гуд / Robin Hood
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:20:00
Рік: 1973
Мова: Російська

Короткий опис: Класика мультфільм студії Дісней створений в 1973 році. У дрімучому Шервудському лісі мешкає хоробре лисеня на ім’я Робін Гуд і його кращий друг – великий добродушний ведмідь Крихітка Джон. Разом вони борються з несправедливістю шерифа Ноттінґема, що накладає непомірні податки на жителів. Чи переможуть головні герої свого ворога?

Досить читати – пора мультик Робін Гуд онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд класики від студії Уолта Дісней. Мультфільм розповість веселу та захоплюючу історію пригод  майстра лука та стріли, борця за справедливість Робіна Гуда та його товаришів. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми для дітей онлайн.

Повний опис: У сюжеті пригодницького мультфільму Робін Гуд король Артур відправився в хрестовий похід. Під час його відсутності королівством править його брат принц Джон. Злісний і жадібний принц запровадив нові податки, які практично змушують більшу частину жителів королівства жебракувати. Але відважний і хитрий лис Робін Гуд не збирається жити за такими жахливими правилами. Разом з вірними друзями він живе в Шервудському лісі, грабує багатіїв і віддає гроші біднякам. Робіна Гуда і його найкращого друга ведмедя Крихітку Джона давно вже хоче зловити шериф Ноттінгема.

Однак, після того, як Робін грабує самого принца Джона, той призначає за його голову велику винагороду. Тепер затриманням Робін Гуда займаються не тільки солдати шерифа, але і всі бажаючі розбагатіти. А в цей час у королівстві починається лицарський турнір, де зберуться кращі лучники. Незважаючи на небезпеку Робін Гуд збирається взяти участь, адже тільки так він може знову зустрітися з любов’ю дитинства – красунею леді Маріан.

Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Робін Гуд» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2
 

Мультфільм Робін Гуд (1973) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.25MB | MySQL:149 | 3.000sec