загрузка...

Роги та копита

Роги та копита онлайн

Роги та копита

Назва: Роги та копита / Barnyard
Тривалість: 01:26:00
Рік: 2006
Мова: Українська

Короткий опис: Сімейна анімаційна комедія «Роги і копита» – це якраз те, що потрібно для веселого і безтурботного відпочинку. Ви ще не знаєте на що здатні звичайні мешканці ферми? Тоді ми йдемо до вас.

Мультик розповість про веселе життя бичка на ім’я Отіс. А головний герой у нас ще той розбишака! Але чи можна постійно жити безтурботно, ні про що і ні про кого не задумуючись? Запрошуємо дивитися мультик Роги та копита онлайн на нашому сайті.

Повний опис: Події цього мультфільму розгортаються на фермы. У центрі подій молодий бичок Отіс, який проводить свої дні в веселощах і насмішках над іншими тваринами. Найбільше він любить танцювати співати. Але його батькові, бику на ім”я Бен, не подобається, як його син проводить весь свій час. Бен вважає, що люди не повинні знати про здібності сина. Але Отіс не бере до уваги слова батька і продовжує веселитися, поки на фермі не наступають важкі часи.

Отісу доведеться взяти на себе відповідальність, про існування якої він раніше і не здогадувався. Як впорається молодий бичок зі сформованою ситуацією? Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму українською онлайн «Роги та копита» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1   2   3
 

Мультфільм Роги та копита (2006) онлайн українською
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 20.73MB | MySQL:116 | 0.448sec