загрузка...

Русалонька 2

Мультфільм Русалонька 2 (2000) онлайн дивитися

Русалонька 2

Назва: Русалонька 2: Повернення в море / The Little Mermaid II: Return to the Sea
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:15:00
Рік: 2000
Мова: Російська

Короткий опис: У другій частині мультфільму розповідається про дочку русалоньки Аріель і принца Еріка, яку назвали Мелоді. Батьки всіма силами намагалися зберегти її від небезпек моря, але у них нічого не вийшло. Мелоді познайомилася з сестрою Урсули – Морганой, яка хоче використати Мелоді у своїх корисливих планах.

Досить читати – пора мультик Русалонька 2 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у світ морських глибин. Друга частина розповість про дочку Аріель та Еріка – Мелоді. Як батьки не намагалися оберігати доньку від океану, але у них це не вийшло, і Мелоді опинилася в морській глибині. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Диснеївський мультфільм Русалочка 2: Повернення в море є продовженням першого мультфільму про пригоди і кохання прекрасної русалки Аріель і земного принца Еріка. Ставши земною дівчиною, Аріель вийшла заміж за свого коханого принца Еріка, незабаром у них народилася дочка Мелоді. Дівчинка росте з великою любов’ю до моря і всього водного світу, хоча не знає, що її мати була русалкою.

Одного разу, в глибинах моря, Мелоді знайомиться зі своїм дідом, царем Тритоном та з підступною чаклункою Морганою, сестрою відьми Урсули. Зла відьма вирішила за допомогою наївною Мелоді заволодіти тризубом царя Тритона, але її підступний план не вдався. А маленька Мелоді, немов русалочка, як її мати колись, продовжує всім серцем любити море, у якому вона знайшла частину родини і нових друзів. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Русалонька 2» на нашому інтернет-кінотеатрі.

1    2
 

Русалонька 2: Повернення в море (2000) онлайн дивитися (рос)
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.23MB | MySQL:147 | 0.653sec