загрузка...

Русалонька 3

Мультфільм Русалонька 3 онлайн дивитися

Русалонька 3

Назва: Русалонька 3: Початок історії Аріель / The Little Mermaid: Ariel’s Beginning
Категорія: Дісней
Тривалість: 01:18:00
Рік: 2008
Мова: Російська

Короткий опис: Повнометражний мультфільм є передісторією мультфільму 1989 року «Русалонька». Дія мультфільму відбувається ще до того, як Аріель зустріла принца Еріка, у часи, коли музика була заборонена в Царстві Атлантика царем Тритоном. Однак маленька Аріель намагається оскаржити цей закон. Допомагати їй будуть вірні друзі.

Досить читати – пора мультик Русалонька 3 онлайн вмикати, який не залишить байдужим жодного глядача. Отож гайда усією сім’єю на перегляд чергового чудового мультфільма від студії Дісней, який перенесе у світ морських глибин. Третя частина розповість передісторію життя Аріель, ще до того, як прекрасна русалонька зустріла свого коханого принца Еріка. Знаходь та дивись улюблене на сайті Мультфільми онлайн.

Повний опис: Сюжет мультфільму Русалочка: Початок історії Аріель розповідає про часи, коли Аріель була дитиною, про те, як вона дорослішала і робила світ підводного королівства веселіше. Після трагічної загибелі матері Аріель, королеви Афіни, цар Тритон заборонив музику в королівстві Атлантики. Він пішов у себе і практично не приділяв дочкам потрібної уваги, вихованням його дочок-русалок займається нянька на ім’я Марина і краб Себастьян.

Однак, володіє чудовим голосом Аріель не згодна з таким законом, їй хочеться співати під красиву музику. Щоб не завдавати неприємності батькові, вона потайки проводить час в підпільному музичному клубі, але скоро таємне стає явним і юної русалочці Аріель доведеться зробити вибір між сім’єю і любов’ю до музики. Цікавий сімейний мультик варто подивитися не тільки дітям, але й дорослим. Отож гайда усією сім’єю на перегляд мультфільму онлайн «Русалонька 3» на нашому інернет-кінотеатрі.

1   2
 

Русалонька 3: Початок історії Аріель (2008) онлайн дивитися
загрузка...

Ви можете Залишити коментар

Написати коментар

WordPress: 21.2MB | MySQL:145 | 1.271sec